Już w najbliższą sobotę (14.05) odbędzie się pierwszy turniej tegorocznego Grand Prix w siatkówce plażowej w Gliwicach. To impreza, która wpisała się do sportowego kalendarza naszego miasta.

Grand Prix w siatkówce to w sumie trzy weekendy pełne sportowych emocji. Na terenie Kąpieliska Leśnego przy ul. Oriona 120 będziemy oglądać rywalizację kobiet, mężczyzn oraz zespołów mieszanych. Celem zawodów jest przede wszystkim promocja siatkówki plażowej jako formy spędzania wolnego czasu. Gliwicki turniej z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zawodników nie tylko ze Śląska. W ubiegłym roku do naszego miasta przyjechały reprezentacje Opola, Krakowa, Płocka, Radomia.Organizatorem zawodów jest Samorząd Miasta Gliwice, Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach oraz SiKReT Gliwice.

siatkarze

HARMONOGRAM:14 maja 2016 (sobota) turniej kobiet i mężczyzn
15 maja 2016 (niedziela) turniej mikstów
28 maja 2016 (sobota) turniej kobiet i mężczyzn
29  maja 2016 (niedziela) turniej mikstów
18 czerwca 2016 (sobota) turniej kobiet i mężczyzn
19 czerwca 2016 (niedziela) turniej mikstów i podsumowanie imprezy, wręczenie nagród za cały cykl. Zawody będą startować o godz. 10:00. Zainteresowani szczegółowe informacje znajdą na stronie wydarzenia na Facebook’u oraz w Regulaminie

źródło: MZUK Gliwice
foto: SIKReT Gliwice

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!