W nocy z 09/10.03.2016 skradziono samochód marki Audi A4 B7 Kombi 2005 (Gliwice – Zatorze, okolice CH Forum) tablice rejestracyjne SK 869GU, czarna tapicerka skórzana, duża kolorowa nawigacja, na czarnych stalowych felgach, niebieski „łapacz-snów” zawieszony na lusterku. Jeżeli ktoś widział ten samochód lub posiada jakiekolwiek informacje proszony jest o kontakt skradzionoaudigliwice@gmail.com.

skradzione_audi_gliwice

 

 

 

 

 

21 KOMENTARZE

 1. Nam tez ukradli Volkswagena Tiguana rocznik 2012 na sikorniku w nocy z 10/11 marca 2015 w kolorze jasny bez.

 2. Widziałem blokadę na pedal hamulca lub na pedal sprzegla samemu można to zrobić albo zlecić slusarzowi do tego muszą być wywiercone dziury na kłódki z małym skoblem i pedal zablokowany jest od góry i od dołu co uniemożliwia wciśnięcie go nogą.
  Blokada na kierownicę to dobre w ciągu dnia w nocy kierownicę przecina się piłą do metalu i po sprawie.
  Alarm tylko z detektorem ruchu i i czujnikami otwarcia drzwi i pokrywy bagażnika i maski z mocną syrena 120 db. Z własnym zasilaniem.
  Dla leniwych wyjecie któregoś z bezpiecznikow i po sprawie nie każdy złodziej zna rozkład bezpiecznikow w danej marce.
  Zapomniałem o wykreceniu kostki OBD tzn złącza do połączenia z komputerem i schowanie jej głęboko pod pokrywą obudowy kierowniczej to już całkiem zniechęci złodzieja z komputerem do szukania wtyczki.
  Blokada na koło Ale muszą być śruby zabezpieczajace przed odkreceniem.

  Dla złodzieja liczy się czas jak ma dużo zabezpieczeń do sforsowania to się zniechęci i zostawi nasze auto i poszuka coś innego.

 3. ….a przecież zwykły alarm już robi robotę….albo jakieś domatorskie zabezpieczenie…..Teraz płacz i zgrzytanie zębów. Ciekawe czy gdyby właściciel zapomniał zamknąć dom albo zostawił klucze w zamku co mnie się często zdarza to też powinien mieć pretensje do świata bo go okradli? Zabezpieczajcie się a dłużej się cieszyć będziecie swoim dobytkiem

 4. Współczuję… Wszystkim natomiast polecam skorzystanie z serwisu stolencars.eu – przed kupnem samochodu zawsze sprawdzajmy tam numer VIN!

 5. W UK nie lepiej. 40 minut czeka się na radiowóz. Zaleca się lepiej zabezpieczać samochód. Tj: blokada na skrzynie biegów, dodatkowe odcięcie zapłonu i własne zasilanie alarmu. Wiem bo oglądałem złodzieje na TVN’nie turbo

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here