Fisz Emade Tworzywo są niewątpliwie symbolem artystycznego wysublimowania i nieustannych poszukiwań.

Fisz Emade chyba nigdy nie brzmieli tak mocno i energetycznie. “Zwierzę bez nogi” to album w dużym stopniu sentymentalny – to podróż do czasów, kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej arenie. Fisz i Emade nie byliby oczywiście sobą gdyby nie pokazali także drugiej strony swoich muzycznych fascynacji, bracia nadal uważnie poszukują nowych brzmień – na nowym albumie znalazło się też miejsce dla wycieczek w stronę elektroniki i dubu.

Napszyklat – duet mieszkający i pracujący w Poznaniu, tworzy muzykę eksperymentalną na pograniczu elektroniki i akustyki. W muzyce Napszykłat można doszukać się źródeł hiphopowych, współczesnej muzyki elektronicznej oraz noise’u. Znaczniej bardziej doceniani za granicą, występowali m.in. na jednych z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej Primavera Sound w Barcelonie, oraz na UNSOUND w Nowym Yorku.

Dżentelmenels to muzyczny alians hip-hopu, rocka, jazzu i funky dobrze znany mieszkańcom Gliwic, angażujący na scenie dziesięciu muzyków.

Spotkania Alternatywne
Stara Fabryka Drutu, ul Dubois 22 Gliwice
12 października
godz.20.00

Bilety: 30 PLN
Przedsprzedaż: 25 PLN

Bilety do nabycia w sekretariacie (pok 27) GCE Halogen przy ul.
Barlickiego 3 w godz: pon – pt 8.00 – 15.00,
Księgarnia Czas ul. Zwycięstwa 1
W dniu koncertu bilety dostępne tylko na terenie Fabryki.

 

KONKURS! Mamy dla Was wejściówki na piątkowy koncert w Starej Fabryce Drutu! 😀 Wystąpi oczywiście Fisz Emade i Tworzywo!! Wśród wszystkich osób, które udzielą nam poprawnej odpowiedzi rozlosujemy dwie wejściówki. Pytanie konkursowe jest banalnie proste. Co ma Fisz w słoiku? 😀

Czekamy na Wasze propozycje. Odpowiedzi przesyłajcie na imprezy@dzisiajwgliwicach.pl 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here