spot_img

Strefy kibica w Gliwicach nie będzie! Coś w zamian?

euro 2012 Dzisiaj w GliwicachJeśli przeżywać sportowe emocje to tylko z przyjaciółmi, a najlepiej wspólnie z całym miastem! Tylko czy na Euro 2012 znajdzie się miejsce, gdzie gliwiczanie będą mogli oglądać zmagania biało-czerwonych?

Do imprezy pozostało 21 dni, ale już wiadomo, że miejsca w postaci strefy kibica nie będzie. Powodem są  m.in. zaporowe ”wytyczne marketingowe” UEFA oraz zasady ich wprowadzania w miastach, które chcą świętować to narodowe wydarzenie. Wiąże się to z ogromnymi kosztami organizacji, specjalnymi pozwoleniami, usuwaniem reklam, czy logo firm, które nie są sponsorem Euro 2012. 

Jak zaznaczył Marek Jarzębowski, rzecznik Prezydenta Miasta
– Do Wydziału Kultury i Promocji Miasta zwróciła się prywatna firma z propozycją zorganizowania Strefy na pl. Krakowskim. Niestety mimo zaawansowanych rozmów w marcu okazało się, że firmie nie udało się pozyskać sponsorów – i w związku z tym zrezygnowała z tego przedsięwzięcia.

Pomimo tego, miast nie przekreśla możliwości zorganizowania imprezy z okazji Euro 2012, ale w tej chwili nie zapadły jeszcze konkretne decyzje.

 

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts