Delikatesy Łosoś zapraszają do sklepu w Zabrzu przy ul. Wolności 255a

— Sieć Delikatesów Łosoś tworzymy od ponad 18 lat na terenie województwa opolskiego i śląskiego. Nie mogło nas też zabraknąć w takim mieście jak Zabrze. W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości. Polecamy szeroki asortyment ryb świeżych: filety z łososia ze skórą i bez skóry, polędwice i filety z dorsza, elementy z karpia, dorada i labraks sprowadzane z Chorwacji, filet z sandacza, filety z pstrąga oraz pstrąg patroszony i wiele innych świeżych ryb. — mówią właściciele sieci delikatesów rybnych.

Do tego ryby wędzone na ciepło i zimno: tusza i filety z makreli, dzwonko z halibuta, porcje oraz brzuszki z łososia, plastry z łososia, tusza z morszczuka, trewala i węgorza, polędwice z łososia i tuńczyka wędzone na zimno oraz wiele innych.

W Delikatesach Łosoś znajdziemy szeroką gamę przetworów rybnych, ryb mrożonych oraz owoców morza. Właściciele sieci Delikatesów Łosoś dokładają wiele starań, aby produkty cechowały się świeżością i wysoką jakością, od dwóch lat wprowadzają coraz więcej przetworów rybnych bez konserwantów.

Ryby świeże i wędzone sprowadzane są dwa-trzy razy w tygodniu, żeby zagwarantować świeżość i najwyższą jakość.

Delikatesy Łosoś serdecznie zapraszają na świąteczne zakupy do sklepu w Zabrzu przy ul. Wolności 255a . Świąteczna oferta obejmuje płaty z karpia bez ości brzusznych, płaty z karpia nacinanego całkowicie bez ości, filety z łososia i wiele innych świeżych ryb.

 

Więcej informacji oraz aktualne promocje znajdą Państwo na stronie internetowej www.delikatesylosos.pl oraz facebook.com/delikatesy.losos

 

 

promocja

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here