Sobotnia noc w Parku Chopina będzie poetycko szczęśliwa. Przyjdź i zobacz Teatr Jednego Wiersza w ramach Festiwalu ULICZNICY.

Spektakl o poszukiwaniu szczęścia i o jego braku. Zadajemy pytanie czym jest szczęście. Czy warto za wszelką cenę go szukać. O tym, że tracimy życie na jego szukaniu. Każdy ma prawo do jego posiadania. Nie każdy z tego zdaje sobie sprawę. Odnajdujemy to “nasze” szczęście przede wszystkim w nas samych. Każdy ma to coś co może nazwać atrybutem szczęścia. I tylko to się liczy. Tylko to nam zostaje w ostatecznym rozrachunku.

W miarę upływu spektaklu zaczynam w tym świecie odnajdywać coś z siebie, coś z własnych manii, nawyków, urojeń…

Teatr Jednego Wiersza. Każdy z twórców tak naprawdę przez całe życie realizuje jeden film, maluje jeden obraz, pisze jedną książkę, rozpisując ją tylko na parę różnych rozdziałów. Tak wygląda indywidualny świat. My również tworzymy teatr jednej wizji i jednej poetyki teatralnej. Chcąc być sobą, robimy to, co nas dotyczy i fascynuje, a jeśli to ma jeszcze przełożenie na widza, na jego rozedrganie i emocje, jeśli widz dochodzi do podobnych przemyśleń i wniosków, to osiągamy sukces.

RM

Teatr Jednego Wiersza – „Szczęścia, szczęścia dla wszystkich”
Festiwal Artystów Ulicy ULICZNICY
Park Chopina , 14 lipca,  godz. 21.00
Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here