czwartek, 28 września, 2023
spot_img

Taniec na Zamku

taniec toszekW dniach od 28 do 29 kwietnia na Zamku w Toszku odbywać się będą IV Dni Tańca. Wszystkich, którzy kochają wyrażanie emocji poprzez ruch, zapraszamy na warsztaty i pokazy. To niepowtarzalna okazja, by w dworskich salach poczuć rytm hip-hopu.

Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.
(Havelock Ellis)

W programie imprezy przewidziano: 28 kwietnia warsztaty (hip-hop dla początkujących, hip-hop dla zaawansowanych, tango argentyńskie, taniec współczesny) oraz wieczór z tańcem współczesnym – Spektakl „Żywopłot” w wykonaniu Grupy Wahadło z Rybnika.

Z kolei 29 kwietnia odbędzie się przegląd sekcji tanecznych działających przy Centrum Kultury „Zamek w Toszku”. Gościem specjalnym będzie Grupa Tańca Flamenco „Malandanza”.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, burmistrz Toszka.

Zapisy na warsztaty prowadzi Centrum Kultury „Zamek w Toszku” do wyczerpania miejsc. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 233 44 93, zaś szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej: www.zamektoszek.pl.

RM

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,871ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts