Koncert zespołu The Plodders w GramofonieThe Plodders, czyli „Kujoni” już w najbliższą sobotę muzycznie rozniosą  pub Gramofon.

Coś czego nie usłyszy się nigdzie indziej, coś czego jeszcze nie było. Fenomenalne połączenie pięciu instrumentów klasycznych z domieszką szalenie nietuzinkowego głosu pięknej wokalistki daje nam nowy, rewolucyjny styl muzyczny. Melomanie, jeśli znudziła Ci się popelina koncertowa, papka komercyjna, a chciałbyś w dobrym stylu spędzić czas w sobotę, to wstąp na koncert The Plodders, o godzinie 20.30, a zapewniam Cię, że będziesz na koniec krzyczeć bis. Warto też dlatego, iż zespół wywodzi się z Gliwic i można powiedzieć, że mają premierę swojej płyty oraz clipu.

A kim są dokładnie „Kujoni”? Ścisła symbioza smyczków – na czele z założycielem Grzegorzem Staniendą (wiolonczela) oraz Jackiem Dzwonowskim (skrzypce), Wojciechem Wojtkowiakiem (skrzypce), Maciejem Afanasjewem (skrzypce). Całość spina perkusista Dariusz Gola, będący silnikiem napędowym bandu. Zbrodnią było, by pominąć Martę Świątek- wokalistkę, która oczarowuje swoim głosem. Zespół, choć powstał na początku 2012 roku, już ma na swoim koncie kilka znakomicie przyjętych koncertów.

Z okazji tej mamy dla was do wygrania 5 płyt zespołu The Plodders. Co zrobić, aby stać się szczęśliwym posiadaczem płyty? Wystarczy, że na nasz adres e-mail kultura@dzisiajwgliwicach.pl podeślecie swoje imię i nazwisko wraz z odpowiedzią na pytanie- Jaki tytuł nosi singiel z najnowszego krążka zespołu? Podpowiedzi można szukać na stronie http://the-plodders.muzzo.pl/ Na odpowiedzi czekamy do soboty do godziny 18.00.

wstęp na koncert bezpłatny

Do zobaczenia na miejscu!!!
Jan Mazurkiewicz

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here