niedziela, 24 września, 2023
spot_img

To nie był najbardziej fortunny pierwszy dzień w pracy

W Internecie pojawiło się nagranie z jednego z zabrzańskich skrzyżowań. Mimo, że zarejestrowana sytuacja wyglądała niebezpiecznie, obyło się bez poważnych konsekwencji.

Skrzyżowanie dróg: uprzywilejowanej i podporządkowanej może generować sytuacje zagrażające zdrowiu. Potwierdza to niebezpieczna sytuacja, którą zarejestrowała kamerka samochodowa zamontowana wewnątrz jednego z pojazdów, czekających, zgodnie z przepisami, aż auta jadące drogą z pierwszeństwem, przejadą.

Przeciwnie zachował się natomiast kierowca białej Skody, jadącej z naprzeciwka.

Jak czytamy w opisie filmu, który został opublikowany na kanale YouTube STOP CHAM kierowca Taxi kompletnie zignorował znak STOP i wjechał na skrzyżowanie. Nadciągający w jego stronę pojazd nie miał szans zareagować.

– Na szczęście nic nikomu się nie stało, nawet policjanci i strażacy byli w szoku widząc te samochody, a zwłaszcza tę białą taksówkę w rowie, którą prowadził Ukrainiec, który był pierwszy dzień w pracy jako taksówkarz – dopisuje do opisu prawdopodobnie autor nagrania.

Kierowca nie został bezkarny

– Kierujący skodą 26-latek został ukarany mandatem w wysokości 1300 zł – mówi dla tarnogórski.info mł. asp. Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,868ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts