Uwaga, to ostatnie chwile na zgłoszenie drużyn do turnieju MAŁE EURO 2016! Są jeszcze wolne miejsca. Młodzi piłkarze wcielą się w rolę gwiazd sportu  i powalczą o mistrzowskie tytuły! Jest o co grać, bo finałowe mecze turnieju zorganizowane zostaną na stadionie miejskim przy ul. Okrzei, czyli na stadionie wicemistrza Polski! Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Turniej odzwierciedli prawdziwe grupy Mistrzostw Europy, a zawodnicy – czyli dzieci z gliwickich szkół podstawowych – wcielą się w reprezentantów 24 europejskich krajów.

To propozycja skierowana do dzieci z klas 4- 6, zarówno chłopców jak i dziewczynek z gliwickich szkół podstawowych z klas 4 – 6. Każda drużyna będzie reprezentowała inny kraj biorący udział w Mistrzostwach Europy. O przydziale krajów zdecyduje losowanie, które odbędzie się w 30 maja na Stadionie Miejskim przy ul. Okrzei w Gliwicach. Drużyny otrzymają stroje piłkarskie w barwach kraju, który wylosują. Mecze MAŁEGO EURO 2016 rozgrywane będą od 6 do 10 czerwca br. na boisku Orlik przy ul. Jasnej. Finałowe spotkanie odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Okrzei! Szczegółowe informacje dostępne są w REGULAMINIE.

JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ DRUŻYNY W TURNIEJU? Prosimy o przysłanie zgłoszenia na adres olimpijczyk@mzuk.pl do 20 maja!

europlakat

źródło: MZUK Gliwice

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here