spot_img

Uliczny konkurs. Wygraj tablet

W lipcu, na gliwickie ulice już po raz szósty wyruszą uliczni artyści. Letni festiwal, od początku istnienia obejmujący dwa miesiące wakacji, tym razem odbędzie się w zmienionej i uszczuplonej do miesiąca formule.

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy „Ulicznicy” zyskał sporą popularność wśród mieszkańców. Z tej okazji, organizatorzy zapowiedzieli konkurs na plakat promujący festiwal. Swoje projekty można wysyłać do 31 maja. Zwycięzca otrzyma: tablet, 1 zł w gotówce, roczny zapas zapałek, zwycięskie dzieło ozdobi ulice miasta.

W tym roku program prezentuje się bardzo obficie. Będą żonglerzy, pokazy fireshow, bębniarze, Objazdowe Kino Osiedlowe, weekendowe koncerty – od jazzu, przez etno, folk, klasykę aż do hip-hopu i muzyki elektronicznej oraz bitwa fotograficzna.

Do tego, wszystko na świeżym powietrzu w samym centrum miasta, bez biletów i ograniczeń. Dla dużego, dla małego, dla każdego. Jak co roku czekają nas niezapomniane wrażenia i wyjątkowa atmosfera. Więcej informacji o festiwalu, znajdziecie na oficjalnej na stronie: www.ulicznicy.pl oraz na naszym portalu.

{youtube}gwHpYfKoGsg<www.youtube.com/watch?v=gwHpYfKoGsg>{/youtube}

 

KK.

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts