Komenda Miejska Policji w Gliwicach prowadzi czynności w sprawie ujawnienia zwłok mężczyzny. Ciało znaleziono 4 kwietnia br. o godzinie 12.00 w rzece Kłodnicy przy ulicy Wybrzeże Armii Krajowej.

Rysopis mężczyzny
Wiek z wyglądu 70-85 lat, wzrost 158 cm, sylwetka szczupła, skrajnie wychudzony, twarz pociągła szczupła, czoło wysokie, siwy zarost na twarzy, włosy siwe, krótkie, rzadkie, kolor oczu niemożliwy do identyfikacji, nos duży garbaty, uszy duże przylegające, całkowity brak uzębienia.

zdjęcie 1
zdjęcie 2

Ubiór
Szare spodnie dresowe, niebieska koszulka z krótkim rękawem – w białe, cienkie, poziome pasy na całej powierzchni, koszulka z długim rękawem koloru czarnego marki Reserved (rozmiar S), skarpety szare z czarnym pasem z napisem „Sport”.

Policja prosi osoby, które rozpoznają denata, o przekazanie informacji do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach pod całodobowy numer telefonu: 32 33 69 255 lub do najbliższej jednostki policji tel. 997.

PS. Jedna z hipotez wskazuje, że mężczyzna był obłożnie chory lub nieopuszczający domu. Prosimy osoby mające w sąsiedztwie takiego mieszkańca i podejrzewające, że może on być znalezionym mężczyzną, o kontakt z policją, także za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij Tu.

źródło i foto: KMP Gliwice

44 KOMENTARZE

  1. A czy Wy myślicie że ludzie żyją wiecznie? Starszy Pan, po prostu umarł a tu dociekania o morderstwo, a do tych którzy się zastanawiają czy Pan jest wystraszony to chyba rzadko zwłoki widzicie.

  2. Nie do końca. Chory, starszy, zagubiony człowiek, któremu ktoś wyrządził wielką krzywdę „porywając go” dzień przed przeniesieniem do domu opieki. Najpewniej przez emeryturę…

  3. a ja mam pytanie jak mozna rozpoznac kogos po jednej wielkiej plamie… czy polskie prawo jest tak poryte ze zeby rozpoznac ofiare trzeba nia byc… z calym szacunkiem ale pan na zdieciu wyglada jak 99% zuli u mie z osiedla ….nie wiem moze to zul adrzej albo zul jasiu dodajac tak niewyrazne zdjecie robicie z ludzi debili

  4. Co ludzie mają w głowach . Biedny człowiek . Taki przerażony . Pewnie ojciec a może i dziadek . Współczuję rodzinie . Strach pomyśleć co się teraz dzieje . [*] ; ( . Oby kara była surowa . !!!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here