Do dzisiaj nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który zginął potrącony przez samochód. Zdarzenie miało miejsce 29 kwietnia br. około godziny 22:00, w miejscowości Niewiesze. Dokładnie na 93. kilometrze drogi krajowej nr 40. Do wypadku doszło na środku jezdni.

Policjanci z wydziału kryminalnego zbierają i analizują wszelkie informacje o osobach zaginionych, niestety, wszystko wskazuje na to, że dotychczas nikt nie zgłosił zaginięcia tego mężczyzny. Podjęto więc decyzję o publikacji zdjęcia twarzy denata. Ostrzegamy, należy ono do drastycznych. Programem komputerowym częściowo przysłonięto uszkodzoną część twarzy.

 

zdjęcie

 

Rysopis denata: wiek z wyglądu 45-55 lat, wzrost około 170 cm, waga ciała około 70 kg, sylwetka szczupła, twarz szczupła prostokątna, zarost w postaci ciemnego wąsa, tzw. szlacheckiego, broda, przylegające uszy średniej wielkości, oczy ciemne, nos średni prosty.

Ubiór: kurtka – płaszczyk o długości do ud koloru szarego z brązowym kołnierzykiem, biała koszula z kołnierzykiem i długim rękawem (zapinana na guziki), żółty podkoszulek, brązowe spodnie z grubego sztruksu z brązowym skórzanym paskiem, obuwie sportowe za kostki, sznurowane, z napisem w kolorze żółtym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat denata proszone są o kontakt z gliwicką policją,telefon całodobowy: 32 33 69 255 lub 997.

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

 

14 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here