Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, w przyszłym tygodniu zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w pobliżu cmentarza Lipowego. Dotychczas kierowcy poruszający się ul. Poniatowskiego od strony ul. Okrzei mieli pierwszeństwo. W środę (22.06) nastąpi zmiana. Uczestnicy ruchu znajdujący się na tej drodze będą zobowiązani do ustąpienia pierwszeństwa kierowcom nadjeżdżającym z ul.Lipowej, zmierzającym w kierunku ul. Tarnogórskiej.

zmiana_w_organizacji_ruchu_gliwice

foto: ZDM Gliwice

25 KOMENTARZE

  1. Było dobrze to komuś zaczęło nagle przeszkadzać. Będą korki na ul. Poniatowskiego, a na ul. Lipowej nigdy nie było. Zawsze się jakiś mędrzec znajdzie co to głupoty takie wymyśla.

  2. Mieszkałam na Lipowej 22 lata i rzadko bywaly tam wypadki,ale wyjechac z Lipowej na Skowrońskiego czasami graniczyło z cudem. Niby było lustro,tylko szkoda,że w nim wyglądało jak by samochod był dosyć daleko,a w rzeczywistości był przed pasami. Wyjechałeś za daleko by spojrzeć,czy coś jedzie to blokowałeś za to skręt w lewo. Więc nie sądze by dotychczasowe rozwiązanie było dobre.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here