Próba pobicia Rekordu Guinnessa w parzeniu herbaty na czas to hit finału WOŚP w CH FORUM 
w Gliwicach. Oprócz tego podczas finału (10 stycznia) zagra tam zespół Gotta Sugar?, odbędą się licytacje i pokazy przygotowane przez klub JATOMI Fitness.

W CH FORUM Orkiestra zacznie grać ok. godz. 12:30. W oczekiwaniu na widowiskową próbę pobicia Rekordu Guinnessa podziwiać będzie można rytmiczne pokazy instruktorów klubu JATOMI Fitness (do godz. 14:30). Przed rekordowym parzeniem herbaty przyda się też trochę cukru. To nawiązanie do nazwy rockowo-bluesowego zespołu Gotta Sugar?, który zaprezentuje się publiczności ok. godz. 15:00.

Po godz. 16:00 wszystkie światła zostaną już skierowane na I piętro, gdzie w sąsiedztwie strefy restauracyjnej Rafał Przybylok podejmie próbę pobicia Rekordu Guinnessa w parzeniu herbaty na czas. Będzie miał na to godzinę, w trakcie której postara się zaparzyć – zgodnie ze sztuką – ponad 150 kubków napoju. Jak nakazuje regulamin Guinnessa, wśród obserwujących będzie osoba licząca na głos kolejne herbaty, a także świadek. W tej roli zobaczymy w CH FORUM Ewę Paluszkiewicz, mistrzynię Polski 
w parzeniu herbaty.

Forum-Wosp-2016

Jak zapowiadają organizatorzy, po zakończeniu ceremonii dobrze zaparzona herbata zostanie rozdana widzom za datki na rzecz WOŚP. Hojnie obdarowujący Orkiestrę mogą też liczyć na pamiątkę w postaci kubka termicznego. Dzieciom z kolei wręczane będą przez cały dzień lizaki z motywem balonu, który jest symbolem 24. Finału WOŚP w Polsce.

3 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here