Niespełna miesiąc pozostał do kolejnej, 24. już odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Gliwicach dziać się będzie naprawdę wiele – z wielkim zaangażowaniem pracuje nad tym sztab, na który składają się członkowie Stowarzyszenia GTW i gliwiccy harcerze.

10 stycznia 2016 r. – tego dnia po raz 24. rozbrzmiewać będzie muzyka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mierzymy Wysoko! Pod takim hasłem odbędzie się zbiórka pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Na scenie pojawią się: w muzycznym performance – SIŁA-Z-POKOJU, Plagiat 199, grupa SKANER oraz Sztywny Pal Azji.

WOŚP Gliwice

 

Jako, że nigdy dość rąk do współpracy, przypominamy, że zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są do 31 grudnia. Aby zostać wolontariuszem należy wysłać wiadomość na adres: organizacja@gliwice.zhp.pl zawierającą:

1. Dane osobowe:
– imię i nazwisko;
– dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym miasta;
– datę urodzenia oraz PESEL;
– numer telefonu;
– adres e-mail.
Osoby niepełnoletnie dodatkowo proszone są o podanie Imienia i Nazwiska rodzica lub opiekuna prawnego.

2. Zdjęcie w formacie jpg o rozmiarze co najmniej 800 x 600 pikseli.
Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej o zakwalifikowaniu należy przynieść podpisaną ankietę wolontariusza do Lokalu Hufca przy al. Przyjaźni 9. Ankiety przyjmowane będą w każdy wtorek oraz środę w godzinach 16.00 – 19.00

– Uwaga! Osoby niepełnoletnie prosimy o przyniesienie ankiety podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna – informuje Katarzyna Moskała.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here