Już w najbliższą niedzielę, 22 maja, odbędzie się II Gliwicki Spacer Szczęścia! Ulicami miasta przemaszerują pracownicy, wolontariusze  oraz podopieczni gliwickiego schroniska dla zwierząt.

Do udziału zaproszone są osoby, które adoptowały zwierzaki oraz wszyscy miłośnicy czworonogów.

Wychodząc „w miasto” chcemy pokazać, jakie cudowne zwierzęta czekają na nowy dom w gliwickim Schronisku. Mamy nadzieję, że Spacer Szczęścia zakończy się falą adopcji – mówią organizatorzy wydarzenia.

Spacer rozpocznie się na Placu Grunwaldzkim o godz. 14:00.

Przejdziemy ulicami Gliwic do Parku Chopina na „Tęczowy Piknik”, który jest częścią tegorocznych obchodów Święta Rodziny. Idziemy więc pod hasłem „Zwierzę przyjaciel rodziny”. W Parku Chopina pracownicy schroniska dla zwierząt przygotują „Kącik adopcyjny”, gdzie będzie można zapoznać się z psiakami szukającymi domu– zachęcają organizatorzy.

Będzie też taniec, piosenka, kabaret i wystawa amerykańskich motocykli.

 

spacer plakat gliwice

źródło: UM Gliwice

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

3 KOMENTARZE

  1. 11 miesięcy temu zaadoptowaliśmy z tego schroniska pieska „prawie labradora”, okazał się przekochanym psiskiem, który bezgranicznie kocha nas. Daje nam tyle radości że chce się go ciągle tulić a on to uwielbia. Poniekąd dziękujemy osobie, która go oddała, dzięki niej i pies jest szczęśliwy u nas i my że go mamy. To już drugi pies z tego schroniska, poprzedni również był wspaniały, niestety zachorował na raka.
    Pozdrawiam fajna Panią Kierownik.

  2. A oto i na zdjęciu SABA – urocza grzeczna mądra wierna przymilna dziewczynka, która wraz ze swą córką NESKĄ poleca sie do adopcji. Duet idealny. Czekają w Gliwickim Schronisku na swojego człowieka przez duże C! ❤️❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here