Wyjeżdżasz na Święta i planujesz podróż autostradą A2 lub A4? Pamiętaj, nie ma już bramek i punktów poboru opłat. Kup e-bilet u autoryzowanych partnerów albo skorzystaj z aplikacji e-TOLL PL BILET.

Od 1 grudnia na państwowych odcinkach autostrad A2 (Stryków-Konin) i A4 (Wrocław-Sośnica) szlabany są otwarte i nie można już opłacić przejazdu bezpośrednio na bramkach. Jeśli masz zamiar podróżować tymi odcinkami, kup przed podróżą e-bilet autostradowy. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • w aplikacji e-TOLL PL BILET,
  • w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL: mPay, Autopay, Spark – na bieżąco aktualizowana lista partnerów wraz z linkami do aplikacji dostępna jest na stronie etoll.gov.pl,
  • w stacjonarnej sieci sprzedaży na stacjach paliw – aktualna lista stacji na których kupisz bilet w serwisie etoll.gov.pl.

Aplikacja e-TOLL PL BILET  jest darmowa i nie wymaga instalowania urządzeń pokładowych. Bilet autostradowy można wykupić z 60-dniowym wyprzedzeniem. Okres jego ważności to 48 h od zadeklarowanej daty i godziny rozpoczęcia podróży.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here