Policja poszukuje mężczyzny, który wczoraj, 3 marca późnym wieczorem, napadł na jeden ze sklepów przy ulicy Jasnej. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o rozboju i jego sprawcy proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Gliwicach.

Do zdarzenia doszło o godzinie 22:50. Do jednego ze sklepów przy ulicy Jasnej wszedł zamaskowany szalikiem mężczyzna, który rzucił się na ladę i wyszarpnął szufladę kasy fiskalnej. Ekspedientka broniła utargu. Niestety, sprawca, używając siły, zdołał szufladę ukraść. Uciekł w nieznanym kierunku. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego. Napastnik był ubrany w szarą bluzę, czarne sportowe spodnie, pod kurtką – seledynową koszulkę. Mężczyzna miał ciemne przerzedzone włosy.

Mimo złej jakości nagrania śledczy zdecydowali się opublikować film z apelem do osób, które być może rozpoznają podejrzanego po ubiorze. Każda informacja jest cenna. Policjanci prowadzą intensywne czynnosci operacyjne. Prosimy o przekazywanie jej osobiście w komisariacie, telefonicznie bądź za pośrednictwem anonimowej  skrzynki mailowej – Kliknij TU.
Kontakt z prowadzącym sprawę: asp. szt. Andrzej Siwoń, tel. 32 239 03 30 (od 7.30 do 15.30), 32 239 03 00 (całodobowo), mail: andrzej.siwon@gliwice.ka.policja.gov.pl

18 KOMENTARZE

  1. 1. żaden monitoring nie złapie złodzieja.
    2. kasjerka nie powinna szarpać się ze złodziejem, bo ryzykowała niepotrzebnie swoim zdrowiem i życiem.
    3. szuflada przykręcona na stałe??? w kasie fiskalnej??? czy kolega zna ich budowę i działanie???

  2. Bandzior i tyle. Polska powinna podpisać umowę z Rosją i wysyłać im do ciężkich obozów pracy takich bandziorów. Korzyści z tej umowy były by obopólne. Polska nie utrzymywała by w więzieniach bandziorów na koszt podatnika, a Rosja miała by bezpłatną siłę roboczą…

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here