Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, 5 kwietnia br. rozpoczną się prace związane z modernizacją oświetlenia na ul. Zwycięstwa. Zarówno piesi jak i kierowcy muszą liczyć się z nieznacznymi, lokalnymi utrudnieniami. Poniżej wizualizacja ul. Zwycięstwa z nowym oświetleniem. 

zwyciestwa_gliwice

wiz. ZPWIE Marek Brodala

We wtorek pojawią się również utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic Bojkowskiej i Pszczyńskiej. Wykonawca przystąpi w tym miejscu do odtworzenia nawierzchni jezdni po awarii kanalizacji. Zamknięty dla ruchu zostanie lewoskręt z ul.Bojkowskiej do ul.Pszczyńskiej. Objazd wyznaczono ul.Kopalnianą do ul.Pszczyńskiej. Wykonawca deklaruje, że prace zakończą się do 6 kwietnia br. 

źródło: ZDM Gliwice

20 KOMENTARZE

  1. Zastanawiam sie w co zamierza ten pan rzadzacy miastem zmienic Gliwice-zniszczyl tramwaje,wyburzyl mase kamienic pod cudowna srednicowke,teraz lampy-Gliwice staja sie naprawde nieciekawym zasciankiem,a kiedys byly takie piekne

  2. Szkoda tylko że na Korfantego parę lat temu zrobiono to samo i teraz zamiast starych stylowych (i ZABYTKOWYCH) latarni wiszących mamy… to co mamy, „zwykłe” latarnie uliczne i co druga nie świeci… Na Zwycięstwa będzie to samo? A wystarczy wymienić żarówki na „bardziej przyjazne”.. Przecież te wiszące lampy mają swój urok… Co prawda nie są to stare zabytkowe latarnie ale….

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here