wtorek, 3 października, 2023
spot_img

Promenada była pełna! Za nami kolejna edycja Pikniku w Rytmie Firmy

W ubiegły piątek, na promenadzie Areny Zabrze, odbyła się XI edycja Pikniku w Rytmie Firmy. Jest to impreza wystawienniczo-handlowa organizowana przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty zabrzańskich przedsiębiorców oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z ofertą m.in.: Poczty Polskiej, klubów sportowych, firm branży motoryzacyjnej, salonów oferujących zabiegi zdrowotne i upiększające, lokalnych rękodzielników, a także firm piekarniczo-cukierniczych.

W tym roku podczas pikniku o oprawę muzyczną zadbali: zespół Travers, Dominika i Janusz Żyłka oraz Paweł Siulk Steiner, czyli gwiazdy Radia Silesia. Mogliśmy także podziwiać pokaz taneczny w wykonaniu tancerzy Mistrzowskiej Akademii Tanecznej Zabrze. Z pokazem kuchni molekularnej wystąpiło „Colorfood”.

Wręczono również podziękowania dla partnerów X edycji Pikniku w Rytmie Firmy oraz podziękowania dla zabrzańskich rzemieślników z okazji trwającego roku rzemiosła w województwie śląskim.

W programie Pikniku znalazło się wiele atrakcji, w tym m.in.: konkursy z nagrodami, degustacje wypieków, bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,878ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts