Wczoraj po godzinie 12.00 przy ul. Wybrzeże Armii Krajowej, w Kłodnicy, ujawniono ciało mężczyzny. Odkrycia dokonał przypadkowy spacerowicz, o znalezisku natychmiast powiadomił policję.

policja_sledztwo_gliwiceNa miejsce przybyła policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Ujawniono zwłoki mężczyzny o nieustalonej tożsamości, w wieku około 70 lat. Zabezpieczone ślady wskazują, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Z uwagi na dobro śledztwa kolejne komunikaty będą publikowane na wniosek śledczych i prokuratora. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach oraz gliwicka prokuratura.

źródło i foto: KMP Gliwice

 

25 KOMENTARZE

  1. Tu nie chodzi o morderstwo, czy śmierć, które jest staszna tragedią, tylko o sposób przekazywania oczywistych treści. Jeżeli nie rozumiesz formy przekazu mojego wpisu, to juz nie moj problem

  2. Widać jak media manipulują społeczeństwem . Z wnikliwej analizy danych dowodowych przedstawionych przez policję wynika że człowiek ten był Inwalidą w starszym wieku . Resztę ciała mógł stracić wiele lat temu . Wygląda na to że ktoś pozbył się ciała ponieważ lepiej dla nich że „dziadzio” jest wpisany w papierach jako żywy bo mogą pobierać rentę , bo mają mieszkania albo inne przywileje z tym związane . Mężczyzna mógł umrzeć śmiercią naturalną a tylko ciało zostało w ten sposób porzucone .

  3. Podpowiadam: (ale trzeba użyć rozumu!). Mógł umrzeć ze starości. Zapakowali i wrzucili do rzeki. Listonosz przyniesie emeryturę… Może teraz warto kogoś przeprosić?

  4. Podpowiadam: (ale trzeba użyć rozumu!). Mógł umrzeć ze starości. Zapakowali i wrzucili do rzeki. Listonosz przyniesie emeryturę… Może teraz warto kogoś przeprosić?

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here