niedziela, 24 września, 2023
spot_img

65-lecie ZSM. Uroczysta gala na ten wyjątkowy jubileusz

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa (ZSM) obchodzi w tym roku 65-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w ubiegły piątek w Teatrze Nowym w Zabrzu odbyła się uroczysta gala uświetniająca ten wyjątkowy jubileusz. Na tym wyjątkowym wydarzeniu zabrzański samorząd reprezentowała m.in.: prezydent Małgorzata Mańka-Szulik, która na ręce prezes ZSM złożyła podziękowania oraz gratulacje.

Dzisiaj ZSM jest jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, która składa się z ponad 15 tysięcy członków. Jej zasoby mieszkaniowe tworzy 214 budynków mieszkalnych oraz zaplecze handlowo – usługowe, w sześciu rejonach administracji.

Uroczysta gala 65 lecia ZSM - głos zabrała prezes zarządu ZSM Teresa Krzysztof-Rybicka
Uroczysta gala 65 lecia ZSM – głos zabrała prezes zarządu ZSM Teresa Krzysztof-Rybicka

W ciągu 65 lat swojego istnienia ZSM zrealizowała wiele inwestycji, które poprawiły komfort życia jej członków. Wśród nich wymienić można termomodernizację starszych obiektów, a także modernizację infrastruktury technicznej. Spółdzielnia prowadzi również działalność społeczno-kulturalną. W jej ramach prężnie działają dwa kluby spółdzielcze „Pastel” oraz „Kwadrat”.

Jubileusz 65-lecia ZSM był okazją do podsumowania jej dotychczasowych dokonań oraz do zaprezentowania planów na przyszłość. 65 lat to długa i bogata historia. ZSM jest ważną częścią życia Zabrza i jej mieszkańców.

Uroczysta gala 65 lecia ZSM
Uroczysta gala 65 lecia ZSM

– Dzisiejsza uroczystość jest okazją do tego aby serdecznie podziękować i docenić wysiłek kilku pokoleń spółdzielców w naszym mieście, którzy przyczynili się od osiągania celów, rozwoju i budowania wspólnego dorobku naszej Spółdzielni – powiedziała podczas uroczystości prezes zarządu ZSM Teresa Krzysztof-Rybicka. – Dziękuję wszystkim, którzy na przestrzeni tych wielu lat obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem. Dziś spoglądamy w przyszłość nie tylko w oczekiwaniu na to co w przyszłości się wydarzy lecz czekamy także na kolejne wyzwania jakie stoją przed nami – dodała.

Źródło: UM w Zabrzu

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,868ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts