Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na DK 88

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem chciał zawrócić w niedozwolonym miejscu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym seatem.

Pasażerka seata z podejrzeniem urazu kręgosłupa została hospitalizowana. Na czas trwania policyjnych czynności droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło około 8.30 na 25 km drogi krajowej 88. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letni kierujący volkswagenem, jadąc w stronę Gliwic, chciał zjechać w zjazd w ulicę Mikulczycką, który znajdował się po drugiej stronie czteropasmowej drogi. W tym celu w miejscu niedozwolonym, z prawego pasa zaczął wykonywać manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym w tym samym kierunku lewym pasem seatem.

Pasażerka seata z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, technik kryminalistyczny oraz strażacy. Na czas trwania policyjnych czynności droga była całkowicie zablokowana. Policjanci dla podróżujących wytyczyli objazdy. Kierujący zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał, że byli trzeźwi. Kierującemu volkswagenem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

źródło: KMP 

7 KOMENTARZE

  1. Dożywotnio zabrać Prawo Jazdy oraz obarczyć kosztami przyjazdu Policji ,Straży Pożarnej itd pokrycie kosztów naprawy samochodu prawidłowo jadącego i kosztów leczenia z własnej kieszeni ,bo to już któryś taki podobny wypadek na tej drodze,niektórzy jeżdżą jak debile ciekawe skąd mają Prawo Jazdy skoro coś takiego robią masakra !!!!!!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here