Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, 13 lutego około godziny 4:00 w Sośnicy. Ktoś pukał od zewnątrz do… okna mieszkania na ósmym piętrze.  Po chwili pukający znalazł się na dole. Spadł, doznając złamań. Policjanci z Sośnicy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brało udział dwóch młodych mężczyzn, którzy, będąc pod wpływem alkoholu i być może środków odurzających (to zostanie dopiero wyjaśnione), założyli się, kto pierwszy zejdzie z dziewiątego piętra wieżowca na dół, ale… po balkonach. W pewnym momencie, przy opuszczaniu się w dół, 20-latek stracił kontrolę. Jego upadek był na szczęście spowalniany przez sznury do suszenia prania, przymocowane na niektórych balkonach. Mimo doznanych obrażeń mężczyzna był przytomny. Trafił do szpitala. Drugi z uczestników wspinaczki, bardzo agresywny i pobudzony 23-latek, został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do izby wytrzeźwień.

źródło: KMP Gliwice

81 KOMENTARZE

  1. A napili by się RebBull’a i latali by jak gołąbki („RedBull doda Ci skrzydeł”). Jeden kiedyś spróbował, wziął sobie reklamę do serca, ale nie pamiętam jak daleko i długo latał na „dodanych” skrzydłach…☺

  2. Jakby nie patrzec nacpani nie nacpani pijani nie pijani to pomysl byl nie za dobry.Mlodzi ludzie maja prz3d soba cale zycie.Lepiej wymyslic cos prostrzego a nie ryzykowacPozdrawiam i zycze powodzenia.

  3. Najbardziej denerwują mnie osoby co piszą o nich ze nacpani i najebani. Czytajcie artykuł dokladnie bo tutaj nigdzie nie pisze ze byli nacpani. Znam jednego i drugiego i wiem jacy sa, a takie wypowiadanie się o kimś mimo że się go nie zna to darujcie sobie…

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here