Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 5 maszyn oraz zabezpieczeniem gotówki w kwocie 18 tys. złotych. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu przy ulicy 3 Maja zainstalowano automaty do nielegalnych gier hazardowych. W środę wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 5 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. W trakcie czynności na miejscu zabezpieczono też gotówkę w kwocie 18 tys. złotych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here