W poniedziałek, 30 maja 2016 r. przed treningiem odbyło się krótkie spotkanie zawodników z wiceprezesem Tomaszem Kulczyckim. Na spotkaniu Kulczycki – jako jeden z założycieli GAF – poinformował, że kończy współpracę z klubem i od tego dnia nie będzie pełnił żadnej funkcji w GAF.

 

To było pięć lat wytężonej pracy. Cieszę się, że mogłem współrealizować ideę odrodzenia gliwickiego futsalu. Wszystko było tworzone niemal od podstaw, przy olbrzymim wsparciu na początku tej drogi przez Tomka Czoka i pana Zbyszka Kałużę – do niedawna głównego sponsora klubu, a także w głównej mierze Romka Sowińskiego. Dziękuję raz jeszcze, że mogliśmy razem zbudować klub, wizytówkę Gliwic, jestem z tego bardzo dumny.

Specjalne podziękowania dla wszystkich sponsorów klubu, byłych i obecnych, małych i tych wiodących. Dziękuję, że po rozmowach ze mną ufaliście i przekazywaliście środki na funkcjonowanie i rozwój klubu. Podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Gliwicach, bez wsparcia którego nie było by GAF w takim kształcie, jak obecnie.

Mam nadzieję, że droga która została wyznaczone, będzie nadal realizowana przy wsparciu wielu życzliwych ludzi, a drużyna po kolejnych zmianach i pod okiem nowego trenera będzie osiągała najlepsze wyniki w rozgrywkach – nie tylko krajowych. Powodzenia, dużo zdrowia i wytrwałości. Hej GAF!

– podsumował kilka lat pracy Tomasz Kulczycki, były już wiceprezes GAF.

Dodajmy, że Tomasz Kulczycki w piątek w Warszawie będzie kandydował w wyborach delegatów futsalu na zbliżający się zjazd PZPN, reprezentując naszego partnera sportowego, Gliwicki GSF. W ślad za dymisją wiceprezesa, kolejną ustępującą osobą jest manager do spraw rozwoju klubu, Wojciech Górka, który nie tak dawno został prezesem Concordii Knurów.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here